עלינו

!WE MAKE FRIENDLY BRANDS

Avision הוקמה על ידי אבי שטרית, מעצב רב תחומי, איש שיווק ויועץ אסטרטגי בעל 15 שנות נסיון, המתמחה במיתוג ופרסום.

אבי הוא בוגר המחלקה לעיצוב ותקשורת חזותית במכללת ויצו לעיצוב, בוגר לימודי עיצוב פנים בטכניון ובוגר קורסי לימוד נוספים כגון: כתיבה שיווקית וקופירייטינג, עיצוב אינטראקטיבי ושיווק במדיה החדשה.

את דרכו המקצועית החל אבי בעולם הפרסום, תחילה כארט דיירקטור ולאחר מכן כמנהל קריאייטיב ושותף. בסוכניות השונות הוביל אבי קמפיינים ומהלכי שיווק מוצלחים, שאף זכו בפרסים, למותגים שונים ומגוונים.

הקריירה בעולם הפרסום נטעה באבי את הבסיס לגישה הקריאטיבית הייחודית – פיתוח מותגים בעלי ערך אמיתי, מותגים הנובעים מתהליך ומקונספט ברור וזכיר, מותגים שהם לא רק יפים ונוצצים, אלא מותגים המספרים סיפור מרתק הגורם לצרכן לרצות להתחבר אליהם, אנחנו קוראים לזה בקיצור – Friendly Brands.

ב- 2008, מתוך רצון להוביל וללוות באופן עצמאי תהליכי מיתוג, מיסחור ושיווק חדשניים, גיבש אבי את כל הידע, הנסיון, הקשרים והאהבה למקצוע וייסד את Avision, סטודיו למיתוג מסחרי שמשנתו: מיתוג הומוגני השומר על אחידות ויזואלית, קריאטיבית וערכית בכל המימדים ובכל המדיומים, ראו – מיתוג זה הכל.

Avision מציעה תהליך מיתוג מנצח הנשען מצד אחד על מחקר עמוק, ניתוח אסטרטגי והיכרות עם השוק ומגרש המתחרים, ומצד שני גם תהליך מיתוג הבא מאינטואיציה משופשפת והמון ניסיון וכישרון. בין אם מדובר במיתוג חברת סטארטאפ, מיתוג מסעדה או כל מוצר אחר, אנו נלווה אתכם צעד צעד, החל מהולדת הקונספט הבסיסי של המוצר, הקניית השם והזהות המסחרית והערכית, פיתוח שפת הנראות החזותית, עיצוב החלל ומרחב המותג, איפיון צריכת המוצר ומיקסום חווית המשתמש/הצרכן, ועד לליווי מהלכי שיווק וקמפיינים להחדרה והטמעת המותג ולקידום המכירות.

תהליך מיתוג מנצח מתחיל בצעד אחד קטן, אתם מוזמנים לצאת למסע יצירתי, מפתיע ומעניין ויחד איתנו להפוך את החזון למציאות מרהיבה וכובשת.

/

אבי_שטרית